معرفی

 

متولد تهرانم و در محله سیدخندان بزرگ شده ام. دوران دبستان در مدرسه زمان، راهنمایی و دبیرستان هم در شهید دانش قلهک سپری شد. مدرک لیسانس اقتصاد نظری و فوق لیسانس توسعه و برنامه ریزی اقتصادی از دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی و دکتری مدیریت مالی (DBA) از دانشگاه خوارزمی اخذ شده است.

از هشت سالگی با فروشندگی، کسب و کار و فعالیتهای اقتصادی آشنا شده و همواره حین تحصیل شاغل بوده ام. از سال 1377 بصورت متمرکز در بازار سرمایه و به امر شرکت داری مشغول می باشم. طی این سالها کارشناس، مدیر مطالعات اقتصادی و مدیر اجرایی و بهبود روشهای شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا)، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری هامون کیش، مدیرعامل شرکت کربن ایران (شکربن)، رئیس هیات مدیره گروه شرکتهای داتک، مدیرعامل شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی (مفاخر)، رئیس هیات مدیره شرکت پارس فناوران مبتکر، مدیرعامل سرمایه گذاری آتیه صبا، مدیرعامل خدمات انفورماتیک راهبر بوده ام و در حال حاضرنایب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سرمایه گذاری معیار صنعت پارس (معیار) می باشم.

علاوه بر ایران سابقه فعالیت اقتصادی در کشورهای مالزی، امارات و عمان را دارم، ضمن آنکه به موازات به ارائه خدمات مشاوره می پردازم و عضو غیر موظف هیات مدیره حدود سی شرکت بورسی و غیر بورسی در صنایع مختلف از جمله پتروشیمی، IT، مخابراتی، سلولزی، فولادی، غذایی و سرمایه گذاری طی این سالها بوده و هستم.

مباحث اقتصاد کلان، اقتصاد خرد، بازارهای مالی، سرمایه گذاری، شرکت داری و تعالی سازمانها در مرکز توجهاتم قرار دارد. براساس پیشینه ام علاقه مندی من حول سه موضوع بازار سرمایه، IT و مدیریت دسته بندی می شود. این علاقمندی گستره ای از خوراکهای فکری را در برگرفته! از جمله آنچه که باعث ارتقاء و رشد ظرفیتهای وجودی یک فعال اقتصادی می گردد.

ترجمه و تالیف کتاب، نوشتن وبلاگ و مطالعه کتاب از جمله علاقمندی های من است. لذا در بخش وبلاگ مطالب متنوعی قابل دسترسی است که به اقتضای تحصیلات، مطالعات، تجربیات شغلی، سفرها و نقطه نظرات شخصی درج می گردد. 

تا کنون دو اثر ترجمه با عنوانهای “چه کسی؟” و “فناوری اطلاعات در مقیاس جهانی” منتشر کرده و در بهمن ماه 1401 نیز کتاب “برآیند صفر” که اولین کتابی است که نوشته ام را از طریق انتشارات طرح نو در اختیار غلاقمندان موضوعات مدیریتی قرار داده ام.

در صفحات دیگر این سایت اطلاعات بیشتری از آنها ارائه شده است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا